TEMEL VE SEÇMELİ DERSLERİMİZ İÇİN UZAKTAN CANLI YAYIN EĞİTİMLERİNE BAŞLIYORUZ !!
Orjinal Resim

SAYGIDEĞER VELİLERİMİZ VE SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ,

TÜM İNSANLIĞI ETKİLEYEN VE ALIŞKANLIKLARIMIZIN DEĞİŞMESİNE SEBEP OLAN BU ZORLU SÜREÇTE, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞIMIZIN VE BAŞİSKELE BELEDİYEMİZİN ALDIĞI KARARLAR DOĞRULTUSUNDA BİZLER DE EĞİTİMLERİMİZE BİR SÜRELİĞİNE ARA VERMEK ZORUNDA KALDIK.

SİZLERDEN VE ÖĞRENCİLERİMİZDEN GELEN TALEPLER DOĞRULTUSUNDA, EĞİTİMLERİMİZİN AKSAMAMASI, ÖĞRENCİLERİMİZLE İRTİBATIMIZIN DEVAM ETMESİ AMACIYLA “BAŞİSKELE ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN CANLI EĞİTİM UYGULAMASI” NI HAYATA GEÇİRDİK.

04 NİSAN 2020 CUMARTESİ GÜNÜNDEN İTİBAREN; 1. KADEME, 2. KADEME VE SEÇMELİ DERSLER DÂHİL TÜM EĞİTİMLERİMİZE İNTERNET ÜZERİNDEN BAŞLIYORUZ.

“ZOOM” PROGRAMI ÜZERİNDEN VERECEĞİMİZ “CANLI”  EĞİTİMLERDE, NORMAL EĞİTİM DÖNEMİNDE OLUŞTURDUĞUMUZ SINIFLARIMIZ BİRLEŞTİRİLMİŞ OLUP, DERS GÜNÜ, DERS SAATİ VE DERS PROGRAMLARI YENİDEN HAZIRLANMIŞTIR.

TEMEL DERS EĞİTİMLERİMİZDE;

 HER ÖĞRENCİMİZ, EĞİTİMLERİNİ “DUYURU 2” DE BİLDİRDİĞİMİZ DERS PROGRAMINDAN NORMAL EĞİTİM DÖNEMİNDEKİ SINIFINA GÖRE, TAKİP EDECEKTİR.

(ÖRNEĞİN; NORMAL EĞİTİMLERDE 1. KADEME “A” VE “B” SINIFLARINDAKİ TÜM ÖĞRENCİLERİMİZ, CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 14.00’TE ROBOT DERSİ İLE EĞİTİMLERE BAŞLAYACAK, SIRASIYLA, DRAMA- KOORDİNASYON- FKB- MINDMAP DERSLERİNE KATILACAKTIR.)

SEÇMELİ DERSLERİMİZDE İSE;

NORMAL EĞİTİM DÖNEMİNDE CUMARTESİ GÜNÜ SEÇMELİ DERS EĞİTİMLERİNE KATILAN ÖĞRENCİLERİMİZİN TAMAMI, PAZAR GÜNÜ SEÇMELİ DERS EĞİTİMLERİNE KATILACAKTIR.

NORMAL EĞİTİM DÖNEMİNDE PAZAR GÜNÜ SEÇMELİ DERS EĞİTİMLERİNE KATILAN ÖĞRENCİLERİMİZİN TAMAMI, CUMARTESİ GÜNÜ SEÇMELİ DERS EĞİTİMLERİNE KATILACAKTIR.

ÖĞRENCİLERİMİZ, KATILACAĞI TEMEL EĞİTİMLER VE SEÇMELİ DERSLER İÇİN GEREKLİ “ID” NUMARALARININ LİSTESİ “DUYURU 3’TEDİR”. HER ÖĞRENCİ KATILACAĞI DERSLERİN “ID” NUMARALARINI AŞAĞIDAKİ LİSTEDEN ALARAK O DERSİN GÜN VE SAATİNDE EĞİTİMLERE KATILABİLECEKTİR.

ÖĞRENCİLERİMİZİN DERSE KATILIM DURUMLARI EĞİTİMCİLERİMİZ TARAFINDAN RAPORLANACAKTIR.

ZOOM PROGRAMINI BİLGİSAYARINIZA İNDİRMENİZ VE UZAKTAN CANLI EĞİTİMLERE KATILMANIZ İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ AÇIKLAMA METNİ VE VİDEOSU “DUYURU 4 ‘TEDİR”,

SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ,

NORMAL EĞİTİMLERİMİZ BAŞLAYANA KADAR HER HAFTA SONUDEVAM EDECEK OLAN BAŞİSKELE ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN CANLI EĞİTİM UYGULAMASI’NA KATILIMIZI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

 SAĞLIKLI VE YÜZYÜZE EĞİTİMLERİMİZE EN KISA SÜREDE BAŞLAMAK DİLEĞİYLE…

                                                                                                                              BAŞİSKELE ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ


Başiskele Çocuk Üniversitesi, Başiskele Belediyesi ve Kocaeli Üniversitesi'nin Sosyal Sorumluluk Projesidir.
Yazılım K7
Dokümanlarımız  | 
Bize Ulaşın  | 
İletişim